Büntetőkkel nyertük meg a Szentlőrinc elleni elődöntőt a nágocsi Futball Napján.

A Kozármisleny elleni felkészülési mérkőzést követően pár órával később Nágocson, A Futball Napja négyes tornán vettünk részt. Az elődöntőben a másodosztályú Szentlőrinc csapatával találkoztunk, amely a 2×25 perces mérkőzés elején Harsányi István góljával megszerezte a vezetést. A Pap Máté irányította csapatunk nem adta fel, a második félidőben minden erejét összeszedve támadott, s az erőfeszítéseket siker koronázta, hiszen egy kipattanó után Zsédely Bence talált a kapuba. Az eredmény már nem változott, így következhettek a büntetők, melyek során Rácz Balázs, Szabó Milán, Zsédely Bence és Polák Kevin is betalált, kapusunk, Pomozi Zoltán pedig két tizenegyest is hárított, így bejutottunk a döntőbe.

A Futball Napja, Nágocs, elődöntő
Kaposvári Rákóczi FC–Szentlőrinc 1–1 (0–1), büntetőkkel 4–3
Nágocs.
Kaposvári Rákóczi FC: Pomozi – Juhász G. (Szederkényi, a szünetben), Zsédely, Hadaró (Polák, a szünetben) – Rédling (N. Mazzonetto, a szünetben), Somogyi-Bakos (Kanyó, a szünetben), Gombócz (Virágh, a 40. percben), Szabó M., Bene – Hampuk (Mayer, a szünetben), Vancsura (Rácz, a szünetben). Edző: Pap Máté.
Gólszerzők: Zsédely (a 47. percben), illetve Harsányi (a 2. percben).