Szombaton igazi nagyüzem várható: délelőtt 11.00 órakor a HR-Rent Kozármisleny ellen lépnek pályára labdarúgóink, akik ezt követően Nágocsra utaznak, ahol egy négyes tornán vesznek részt.
A nyári felkészülés második hetében egy edzőmérkőzés, valamint egy felkészülési torna is szerepel csapatunk meccsnaptárjában. Kezdésként, szombaton 11.00 órakor a második ligás HR-Rent Kozármisleny ellen lépnek pályára labdarúgóink a Rákóczi Stadionban. A baranyai gárda hétfőn kezdte el a felkészülést a Merkantil Bank Liga következő idényére, így számukra is a szombati lesz az első edzőmeccs.
A nap itt még nem ér véget játékosaink számára, ugyanis Nágocsra utaznak, ahol a helyi klub a centenáriumát ünnepli. A jeles alkalomból rendezik meg A Futball Napja elnevezésű rendezvényüket, amelyen a helyi, vármegye kettőt megnyerő csapaton kívül két NB II-es klub, az FC Ajka és a Szentlőrinc, valamint együttesünk vesz részt.
A program:
- 14.00 Nágocs SE–FC Ajka
- 15:00 Kaposvári Rákóczi FC–Szentlőrinc
- 16.30 bronzmérkőzés
- 17.30 döntő
A mérkőzésekre a belépés ingyenes! Az országos tisztifőorvos szombattól harmadofokú hőségriasztást rendelt el, így minden szurkolót, nézőt arra kérünk, hogy ezt figyelembe véve érkezzen a találkozókra!











