Utánpótlás-válogatott támadót igazoltunk
Remek felépítésű centerrel erősödött csapatunk: Rácz Balázs Kaposváron folytatja pályafutását.
Remek felépítésű centerrel erősödött csapatunk: Rácz Balázs Kaposváron folytatja pályafutását.
Szombaton 11.00 órai kezdettel a Paksi FC második csapata ellen lépünk pályára felkészülési mérkőzésen a Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Puskin utcai edzőközpontjában.
Remek játékkal, magabiztos győzelmet arattunk felkészülési mérkőzésen a horvát harmadosztályban érdekelt NK Koprivnica ellen.
Szerdán 14.30 órakor a horvát harmadosztály északi csoportjának éllovas csapata, az NK Koprivnica ellen lépnek majd pályára labdarúgóink felkészülési mérkőzésen.
Hátrányból felállva nyertük meg a PMFC elleni edzőmérkőzést.
Szombaton 11.00 órakor a PMFC otthonában lépünk pályára felkészülési mérkőzésen.
Magyar bajnokként és kupagyőztesként, nemzetközi tapasztalattal tért vissza klubunkhoz Bőle Lukács. A középpályást visszatéréséről, az elmúlt éveiről és céljairól kérdeztük.
Ahogy arról korábban beszámoltunk, Juhász Gergő az NB II-es Tiszakécske együttesétől érkezett klubunkhoz. A belső védőt kaposvári benyomásairól, eddigi tapasztalatairól és céljairól kérdeztük.
Juhász Gergő személyében új játékos csatlakozik csapatunkhoz. A belső védő a Soroksár és a Szentlőrinc elleni felkészülési mérkőzésen is kezdőként lépett pályára.
Döntetlent játszottunk felkészülési mérkőzésen a másodosztályra készülő Szentlőrinc otthonában.
Újra csapatunkat erősíti Bőle Lukács. A támadó középpályás 2014-ben igazolt el Kaposvárról, ahová magyar bajnokként és kupagyőztesként tért vissza.
Pénteken 11.00 órai kezdettel a másodosztályú Szentlőrinc otthonában lépnek pályára felkészülési mérkőzésen labdarúgóink.
A másodosztály két hét múlva esedékes rajtjára készülő Soroksár SC otthonában léptek pályára labdarúgóink szombat délután.
Ahogy arról korábban beszámoltunk, a horvát NK Granicar Durdevac lemondta a február 21-ére tervezett felkészülési mérkőzést, azonban nem maradtunk sokáig edzőpartner nélkül.
A Merkantil Bank Liga NB II. 14. helyén álló Soroksár SC otthonában lépnek pályára felkészülési mérkőzésen labdarúgóink. A találkozó szombaton 13.00 órakor kezdődik a Szamosi Mihály Sporttelepen.
Az utolsó edzőmeccsünket vívtuk volna a horvát csapat ellen.
Horvát és másodosztályú csapatokkal is találkozunk a felkészülési időszakban.
A téli bajnoki szünetet kihasználva felújítási munkálatok kezdődtek a Rákóczi Stadionban.
A másodosztályú szereplő Karcagi SC csapatában folytatja pályafutását Görög Gergő. Kivásárolta a szerződéséből a Karcagi SC Görög Gergőt, így a szélső a Merkantil Bank Liga NB II. hatodik helyén álló klubnál folytatja a pályafutását. A jelenleg 23 esztendős labdarúgó 2024 nyarán érkezett csapatunkhoz a Dunaföldvár együttesétől. – Nagyon jól éreztem magam Kaposváron, ahol minden adott volt ahhoz, hogy élvezzem a mindennapjaimat – mondta Görög Gergő. – Egy ilyen környezetben csak boldog lehet az ember, ráadásul sok igaz barátot szereztem, akik jóban, rosszban mellettem voltak. Úgy érzem, életre szóló barátságokat alakítottam ki. Görög Gergő úgy érzi, Kaposváron átlépte a saját árnyékátFotó: Lang Róbert A Dunaföldváron és Pakson nevelkedő, a Paksi FC színeiben az NB I.-ben is bemutatkozó játékos rögtön alapemberré vált, az első kaposvári idényében 33 tétmeccsen 2765 percet játszott, melyeken kilenc gólt szerzett, s ezzel a második helyen zárt a házi góllövőlistán. A jelenlegi idény őszi felében sérüléssel bajlódott, így csak három tétmérkőzésen lépett pályára. – Kaposváron sikerült átlépnem a saját árnyékomat – folytatta Görög Gergő. – Azt gondolom, itt váltam igazán felnőtt futballistává, amiben nagy szerepet játszottak a vezetőedzők, akiknek ezúton szeretném megköszönni a bizalmat! – Mint mindenkinek, nekem is az az álmom, hogy minél magasabb osztályban tudjak játszani, számomra most jött el a megfelelő alkalom, hogy egy szinttel feljebb lépjek – mondta az átigazolásáról Görög Gergő. – Ezt, az újabb lépcsőfokot is szeretném minél hamarabb megugrani, mivel a célom, hogy az élvonalban futballozzak. Görög Gergőnek további sikeres pályafutást kívánunk!
Sajtótájékoztató keretén belül mutatkozott be klubunk új többségi tulajdonosa, Boross László.